• Aktualności
 • WYCIECZKI SZKOLNE MAMY WOLNE TERMINY

    


    Green Hotel & SPA*** położony jest w odległości 16  kilometrów od Krakowa przy głównej trasie (E 94) Kraków – Olkusz w Jerzmanowicach, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżek turystycznych pieszych i rowerowych, zaledwie kilku kilometrów do niezwykle atrakcyjnej Doliny Będkowskiej, Ojcowa i Skały oraz prastarych jaskiń (Wierzchowska i Nietoperzowa).


    To czyni nasz hotel bardzo atrakcyjnym miejscem pobytu i świetną bazą dla turystów i osób zarówno spragnionych relaksu, jak i aktywnego wypoczynku.


  Dysponujemy przytulnymi pokojami jedno, dwu , trzy i cztero-osobowymi oraz 3 pokojami typu studio-.dwupokojowymi. Każdy z nich posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, TV oraz  WiFi.


   Wstępna kalkulacja cenowa- DZIECI SZKOLNE


  Ogółem : 75 zł/os /dobę ( pokoje 2-3-4 os ) W trakcie pobytu w cenie noclegu mają Państwo śniadanie  koszt obiadu 20 zł kolacja 15 zł  . Za dodatkowa oplata 10 zł /os/ dobę  jest możliwość korzystania z basenu  wewnętrznego  lub zewnętrznego , do dyspozycji również bez dodatkowych opłat udostępniamy boisko do siatkówki  i bilard oraz stoł do ping-ponga

  << Powrót
wykonanie: Netidea.pl - Projektowanie Stron