Odnowa biologiczna / Maszyna do rehabilitacji HUBER®


Każdy z nas chciałby pomimo upływu lat cieszyć się zdrowiem, być pełnym energii i czuć się młodo i atrakcyjnie.
Jednakże, spełnienie tego życzenia w dużej mierze uzależnione jest od jakości naszego codziennego życia, a proces starzenia przyspiesza m.in. siedzący tryb życia, stres, niewielki wysiłek fizyczny, niewłaściwa sylwetka.
LPG Systems® konstruując urządzenie o nazwie HUBER® znalazło proste i nie wymagające dużo czasu rozwiązanie. Aparat ten już w przeciągu kilku minut stymuluje odpowiednie grupy mięśni prowadząc do ich wzmocnienia, poprawiając postawę, koordynację, zapewniając nieporównywalny z żadnym innym trening.
http://www.youtube.com/watch?v=fpKvNhvOzqQ       http://www.youtube.com/watch?v=qNuOcIwb4Ao

http://www.youtube.com/watch?v=a2tYNO3BLAM

 

NASZA OFERTA TO PAKIETY 10 SEANSÓW CWICZEŃ x 1 GODZINA

 

PAKIET NORMALNA CENA -500 ZŁ

 

Po rabacie 250 zł

Cena      - 30 zł / 1/2 godz

                -50 złotych /1 godz

 Karnet -10 x 1 godz /250 złotych (oferta specjalna )

 

                                                       Jedyny na świecie aparat oddziałujący na mięśnie głębokie kręgosłupa.

Huber® to unikalny, opatentowany przez francuską firmę LPG® aparat do ćwiczeń izometrycznych. Wykorzystywany m.in. do terapii wad postawy, wspomaganiu odzyskiwania zmysłu równowagi, ćwiczeniach koordynacji ruchu, wzmocnienia grup mięśniowych i poprawy sylwetki ciała.
 
Huber® zapewnia doskonałe wyniki w poprawie ruchomości stawowej, giętkości, wzmocnieniu mięśni pleców, udoskonaleniu postawy i sylwetki, poprawie wyglądu i kształtowaniu mięśni.
 
Jest to doskonała propozycja dla klubów sportowych i fitness. Ćwiczenie na Huberze® może stanowić rozgrzewkę, przygotowanie mięśni do treningu wysiłkowego.
 
Fizjoterapeuci bardzo chętnie korzystają z Hubera®. Ten aparat jest dla nich rzeczywistym źródłem inspiracji. Pozwala na wykorzystywanie gotowych programów, jak również na tworzenie własnych.
 
 

Dynamiczna kontrola postaw

Napięcie mięśni i nadmierny stres przyczyniają się do starzenia pleców. Dzięki możliwości dobrania odpowiedniej postawy w trakcie dynamicznych ćwiczeń przy pomocy urządzenia Huber® wzmacniają się odpowiednie grupy mięśni kręgosłupa, co pozwala osiągnąć zadowalające wyniki w korekcji postawy.
 
 

Stymulacja równowagi poprzez ruch

Proces starzenia prowadzi do utraty zmysłu równowagi, któremu towarzyszy wzrastający lęk przed upadkiem. Lęk ten szczególnie uwydatnia się u osób w starszym wieku. Urządzenie Huber® pomaga w odzyskaniu równowagi dzięki specjalnie zaprojektowanym programom zapewniającym bezpieczeństwo ćwiczącego. Zastosowanie prostych, kolejno przeprowadzanych ćwiczeń w niestabilnym otoczeniu (oscylacyjna platforma, ruchoma kolumna) przywraca równowagę poprzez użycie systemu proprioceptywnego, oraz przez wzmocnioną pracę mięśni.
 
 
 

Optymalizacja koordynacji

Umiejętność wykonywania równoczesnych, zsynchronizowanych i precyzyjnych ruchów jest istotnym składnikiem naszego codziennego życia. Użytkownik urządzenia Huber® uczy się kontrolować swój wysiłek fizyczny w niestabilnym środowisku. Ćwiczenia koordynacji są ułatwione poprzez niezależną pracę bioder i ramion. Huber® pozwala ćwiczącemu na precyzyjną koordynację ruchów ciała, co skutecznie wpływa na jakość codziennego życia.
 
 

Wzmocnienie grup mięśniowych

Wzmocnienie odpowiednich grup mięśniowych jest decydującym czynnikiem w utrzymaniu prawidłowej postawy, zapewnia harmonijne wykonywanie ruchów. Urządzenie Huber® w specyficzny sposób stymuluje poszczególne grupy mięśniowe. Poprzez użycie w precyzyjnym ćwiczeniu 80 mięśni w tym samym czasie użytkownik wykonuje globalny, trójwymiarowy trening.
 
 

Zastosowanie

Przeciwstarzeniowe: poprawa ruchomości stawowej, giętkości, wzmocnienie mięśni pleców, udoskonalenie postawy i stabilności.
Estetyczne: udoskonalenie sylwetki, poprawa wyglądu, kształtowanie mięśni.
Sport i fitness: rozrost mięśni głębokich, trening wysiłkowy, powrót do formy.
 
 

Ruchoma platforma.

Ruchoma, poruszająca się oscylacyjnie platforma, której parametry takie jak zakres ruchu, prędkość i kierunek obrotu mogą być regulowane, utrudnia ćwiczącemu zachowanie równowagi. Pozwala to na polepszenie całej postawy ćwiczącego.
 
 

Ergonomiczne uchwyty.

Uchwyty są wyposażone w sensory, które w sposób ciągły mierzą siłę wydatkowaną przez ćwiczącego na pchanie i ciągnięcie uchwytów. Mogą one być regulowane na wysokość, dopasowując się do wzrostu ćwiczącego oraz pozycji zalecanej przez terapeutę w trakcie ćwiczeń.
 

 

 


Galeria

wykonanie: Netidea.pl - Projektowanie Stron