• Aktualności
 • Spotkania biznesowe w "Green Hotel & SPA"

    Zapraszamy grupy biznesowe do naszego hotelu „Green hotel & Spa”.


   Z myślą o grupach konferencyjnych i biznesowych przygotowaliśmy dla Państwa bogate zaplecze konferencyjno - szkoleniowe. Jest to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, seminariów, szkoleń, bankietów firmowych, spotkań biznesowych czy pokazów produktów Państwa firm. Możemy zaproponować wyjątkową ofertę dla małych grup. Nasz hotel jest wymarzonym miejscem na organizacje tego typu spotkań, jest nieduży, kameralny i z klimatem ,w którym grupy czują się dobrze, i nie są skrepowane obecnością innych gości , gdyż przy grupie powyżej 30 osób oddajemy do dyspozycji cały hotel na wyłączność .


  Dołożymy wszelkich starań, aby dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb i wymagań, a miła i profesjonalna obsługa sprawi, że każda zorganizowana w „Green Hotelu*** & SPA” konferencja czy kameralne spotkanie, będzie udanym, miłym i sympatycznym wydarzeniem.


   „Green Hotel*** & SPA” dysponuję salą w pełni klimatyzowaną, wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, pozwalający na zorganizowanie konferencji na najwyższym poziomie, tak aby uczestnicy i prowadzący czuli się komfortowo.


   


  Wyposażenie standardowe sali szkoleniowej:


  ·         ekran


  ·         flipchart


  ·         nagłośnienie


  ·         pełne zaciemnienie sali


  ·         łącze internetowe Wi-Fi


  ·         klimatyzacja


  Wyposażenie dodatkowe sali szkoleniowej:


  ·         Projektor multimedialny


  ·         odtwarzacz DVD


  ·         telewizor LCD


  ·         rzutnik slajdów


   


   


   






  << Powrót
wykonanie: Netidea.pl - Projektowanie Stron